Kontakt

Dane firmy

Nexus Interactive S.C.

Dachowa, ul. Poznańska 54

62-023 Gądki

Millenium

tel./fax 61 817 00 58

kom. 606 723 385

Masz pytania? Chętnie odpowiemy

Jak do nas dojechać?

Nexus Interactive S.C.

Działamy na rynku usług internetowych od ponad 10 lat tworząc i wdrażając różnorodne serwisy internetowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku rozszerzyliśmy swoją ofertą o innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam na stworzenie w pełni kompatybilnych z najpopularniejszymi telefonami komórkowymi witryn internetowych i sklepów online. Oddajemy do Państwa dyspozycji potężne narzędzie promocji, które daje Państwu szansę na wyróżnienie na tle konkurencji, zyskanie przewagi rynkowej oraz pomnożenie swoich zysków.

Dlaczego to własnie nam warto zaufać

Długoletnie doświadczenie w branży nauczyło nas jak korzystać z dostępnych rozwiązań, tak aby były one skuteczne oraz efektywne i jednocześnie wiązały się zawsze z korzyścią dla Klienta. Posiadamy bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz bogate doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji projektów dla dużych firm i korporacji. To właśnie dlatego możemy Państwu dziś zagwarantować najwyższą jakość oferowanej usługi oraz pełną satysfakcję.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Zdajemy sobie sprawę z tego, że technologia mobilna może stanowić dla Państwa problem. Dlatego też jeśli mają Państwo jakieś pytania lub też wątpliwości jesteśmy zawsze do dyspozycji. Postaramy się Państwu pomóc wejść w świat mobilnych możliwości i wspólnie zadbamy o Państwa sukces rynkowy! Tylko innowacyjne rozwiązania dają Państwu szansę na prawdziwy rozwój i zdobycie pozycji lidera.