Strony mobilne

Witamy w świecie mobilnego marketingu!

XXI wiek to przede wszystkim wszechobecny dostęp do sieci Internet. Dziś możemy się z nim łączyć niemal w każdym miejscu na świecie. Nie musimy przy tym wcale korzystać z komputera. Wystarczy nawet prosty telefon komórkowy, aby móc swobodnie przeszukiwać zasoby sieci, przeglądać oferty firm i dokonywać zakupów.

Szczegółowe zaplanowanie struktury serwisu

Mobilna wersja strony internetowej daje Państwu ogromną szansę na aktywną promocję swojej firmy w sieci oraz pozyskanie nowych Klientów. Ułatwiając użytkownikom przeglądanie Państwa witryny nabywają oni zaufania do przedsiębiorstwa oraz pozytywnego stosunku do marki. Co więcej warto wiedzieć, że tradycyjne bardzo estetyczne, ale zarazem ciężkie strony www przysparzają zwolennikom technologii mobilnej wiele problemów. Jeśli Państwa witryna będzie funkcjonalna i użyteczna dla tej grupy docelowej to istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta ona właśnie z Państwa oferty.

Co możemy Państwu zaoferować?

Oferujemy Państwu profesjonalne mobilne wersje stron internetowych. Gwarantujemy w pełni kompleksową usługę. Do Państwa dyspozycji oddamy gotowy produkt, którym jest mobilna wersja strony www. Jest ona już w pełni przygotowana do promocji Państwa firmy i oferty w sieci mobilnej i tym samym zdobywania nowych Klientów.

Dzięki rozwiązaniom DeviceAtlas*, mamy dostęp do ogromnej bazy danych, która pozwala nam na perfekcyjne rozpoznanie modelu urządzenia, które zgłasza żądanie wyświetlenia witryny. To właśnie dlatego nasze mobilne strony www idealnie dopasowują się do możliwości oraz specyfikacji danego telefonu i wyświetlają czytelnie i funkcjonalnie zawartość.

*DeviceAtlas zawiera specyfikacje ponad 5,5 tysiąca modeli sprzedawanych na całym świecie.